Senin Asıl Yerin Burası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Senin Asıl Yerin Burası...

Herkesi Buraya Bekliyoruz...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sevgisiz Bırak!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sevgisiz Bırak! Empty
MesajKonu: Sevgisiz Bırak!   Sevgisiz Bırak! Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 10:56 am

Ayrılsam diyorum sevdandan kırgınlığım geçer belki....

Yalnız kalmak istiyorum bir kaç yıl.'Seni seviyorum,çok tatlısın,herşeyimsin'gibi cümleleri duymadan yaşamak istiyorum bi süre.Kalbimin sadece Allah için atmasını istiyorum her daim.Senin sevgini beynimden,yüreğimden atmak istiyorum.

Yalnızlığı sevmezdim ben.Şimdi her fırsatta bir köşeye çekiyorum kendimi.Senden uzak senin nefesini duymadığım bir köşe.Bu nefret değil senden nefret etmiyorum.Bu yalnızca dünyamı karartmaya çalışan siyah bir toz bulut...

Anla beni ne olur!Duygularımı hüznümü anlamadın bari kırgınlığımı anla.Anla ve yalnız bırak beni.Beni sensiz,beni sevgisiz bırak.Sevmek istemiyorum artıkSevdikçe kırılıyor parçalanıyorum.BİTTİM!!!

Deniz durulsun,yağmur yağmasın,şimşek çakmasın.Beni korkutan yazlnızlığa sürükleyen herşey yok olsun.Ağlamak değil gülmek istiyorum artık,kırılmak değil toparlanmak istiyorum.Sevilmek de istemiyorum sevmek de .....SEVGİ BANA UZAK OLSUN BEN SANA!!!
ALIN KALBİMİ BENDEN.KALPSİZ YAŞAYABİLİRSEM....
ALIN SEVGİNİZİ BENDEN SİZSİZ YAŞAYABİLİRSEM...
ALIN BÜTÜN UMUTLARI BENDEN.MAVİ AKŞAM OLMADAN YAŞAYABİLİRİM BELKİ...
ALIN BÜTÜN DUYGULARI YALNIZLIĞIM VE KIRGINLIĞIMI BANA BIRAKIN....Hadi sende git artık!!!Bak yavaş yavaş alışıyorum yalnızlığa.Hadi göm beni kalbine git.İmkansızlığı sevmedin mi zaten sen?Git imkansız olacak herşey.Dönmek yok,sevmek yok.İmkansız gördün öyle sevdin bırak öyle kalsın.
BAK MAVİLER GİTTİ SİYAHLAR KALDI BANA.
UMUT GİTTİ HÜZÜN KALDI VİCDANINA.
HAYDİ GİT...DUR!!!SEVGİNİ DE AL ÖYLE GİT.
SENİ SEVMEK İSTEMİYORUM ARTIK....
https://youtube.yetkin-forum.com

Sevgisiz Bırak!
1 sayfadaki 1 sayfası