Senin Asıl Yerin Burası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Senin Asıl Yerin Burası...

Herkesi Buraya Bekliyoruz...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Duman Cover Konseri !!

YazarMesaj
inf
MÜDÜR YARDIMCISI
MÜDÜR YARDIMCISI
inf

Duman Cover Konseri !! Empty
MesajKonu: Duman Cover Konseri !!   Duman Cover Konseri !! Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 10:43 pm

16 Şubat 2007 22:00 Studio Live

Duman Olmayalı Ne Kadar Oldu!

Türkiye'de alternatif rock müziğin en iyileri arasında gösterilen Duman grubunun unutulmaz parçalarının sevenleriyle buluşacağı ve akıllardan kolay çıkmayacak bir gece sizleri bekliyor. Bir çok grubun duman parçalarını ve muhteşem coverlarını seslendireceği gece duman hayranlarının özlemini gidermeye çalışacak.

Vatani görevini yapmakta olan grup elemanlarıının, Temmuz'a kadar aramızda olmayacak olması bu konseri Duman hayranları için unutulmaz kılıyor.

10 Kasım 2006 R&K yapım tarafından düzenlenen ve Duman hayranlarının unutamadığı İstanbul Final Konserinin öngrubu olan Pijama'nında yer alacağı gruplar Dumanın unutulmaz parçalarını seslendirecektir.

Playlist
Köprüalti, Bebek, Hatun, Halimiz Duman, Hayati Yasa, Yalnizlik Paylasilmaz, Gurbet, Çile Bülbülüm, Olmadi Yar, Yanibasimdan, Seni Kendime Sakladim
Sen Ben, Melek, En Güzel Günüm Gecem, Aman Aman, Sadece Koklayacaktin, Geçmis Olsun, Bu Aksam, Her Seyi Yak, Oje, Belki Alisman Lazim
Ah, Haberin Yok Ölüyorum,
Duman Cover Konseri !! Duman010

Duman Cover Konseri !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duman Cover Night